Hoşgeldin Ziyaretçi
Mesaj atabilmek için forumumuza kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı
  

Şifre
  

Forumlarda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Üye Sayısı: 37
» En Son Üyemiz: cheapcass2
» Konu Sayısı: 1,079
» Mesaj Sayısı: 1,080

Tam İstatistik

Çevrimiçi Kullanıcılar
Şu anda 20 çevrimiçi kullanıcı var.
» 0 üye | 20 Misafir

En Son Konular
Profesyonel Hukuk Danışma...
Forum: My Forum
Son Mesaj: cheapcass2
18 dakika önce
» Cevaplar: 1
» Gösterim: 4
Radyo Dinle Biz
Forum: My Forum
Son Mesaj: Laplace
4 saat önce
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 1
Hediyelerin En Özeli
Forum: My Forum
Son Mesaj: creeper
Dün, 03:16 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 4
Şoförlü Vip Araç Kiralama
Forum: My Forum
Son Mesaj: creeper
Dün, 02:03 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 2
wholesale Moutain Bicycle...
Forum: My Forum
Son Mesaj: ae2900251ou
Dün, 08:19 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 2
paclitaxel 30mg manufactu...
Forum: My Forum
Son Mesaj: ae2900251ou
Dün, 08:17 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 1
Mindray Din style ECG tru...
Forum: My Forum
Son Mesaj: ae2900251ou
Dün, 08:15 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 1
Thermal Insulation Produc...
Forum: My Forum
Son Mesaj: ae2900251ou
Dün, 08:12 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 1
Garden Ornaments
Forum: My Forum
Son Mesaj: ae2900251ou
Dün, 08:10 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 1
welded square steel pipe ...
Forum: My Forum
Son Mesaj: ae2900251ou
Dün, 08:07 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 1

 
  Radyo Dinle Biz
Gönderen: Laplace - 4 saat önce - Forum: My Forum - Cevap Yok

Radyo Dinle Biz !

[Resim: 122.png]

https://radyo-dinle.biz

Online Radyo dinlemek için siteye giriş yaptıktan sonra favori radyo kanalınızı seçin ve müziğin keyfine varın. Tamamen ücretsiz radyo dinlemektesiniz.

canlı radyo dinle

Kesintisiz Canlı radyo keyfi!

Nice gönül hikayenizin, ayrılık acınızın, mutluluk fotoğrafınızın bir ucunda olmaya devam ediyoruz.
Siz değerli dinleyicilerimize daha kaliteli bir yayın sunabilmek adına profesyonel olarak çalışıyoruz.
radyo dinle
Yayınlarımızda hem içerik hem de teknolojik kalitemizi artırmış olup buna bağlı olarak ta dinleyici kitlemizi de her geçen gün artırmaya devam ediyoruz.
Yayınlarımızı radyo-dinle.biz internet sayfası üzerinden, cep telefonlarınızın ve tabletlerinizin Google Play Store uygulamasından 7/24 kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.
Özellikle bir dönemin büyük fırtınalar estirmiş sanatçılarının şarkılarına yer veren radyomuz, günün akışına bağlı olarak Fantezi, Arabesk, Slow ve Nostalji şarkılara da yer vermektedir.

Bu öğeyi yazdır

  Profesyonel Hukuk Danışmanlığı
Gönderen: creeper - Dün, 03:44 PM - Forum: My Forum - Cevaplar (1)

Günümüzde hukuki alanda pek çok dava görülüyor. Bu davalarda başarılı olmak içinse alanında profesyonel olan hukuk büroları ile çalışmak kaçınılmaz durumlardan biri olabiliyor. Özellikle boşanma konusunda hizmet veren boşanma avukatları iyi bir şekilde seçilmediğinde velayet davaları ve bunun gibi davalarda doğru sonuçlar almak daha zor bir al alıyor. Karşılıklı anlaşarak boşanmanın yanında aldatma nedeniyle boşanma gibi durumlarda da bir avukatla görüşmek ve hukuki süreç hakkında bilgi almak daha sağlıklı bir şekilde ilerlemeyi sağlıyor.

İş Hukuku ve İş Kazası
İş dünyası içerisinde işveren ve işçi konumundaki kişilerin arasındaki davalara bakan iş hukuku avukatı tazminatlar ve diğer konularda işçileri ve işverenleri bilgilendiriyor. Ayrıca işçi alacakları, fazla mesai alacağı gibi konularda da görevli olan bu avukatlar günümüzde hukuk bürolarına bağlı olarak çalışabiliyor. İşçilerin geçirmiş olduğu kazalar konusunda da işçi kazası avukatı görev alıyor. İşçilerin kaza sonrası hangi haklara sahip oldukları gibi konularda bilgilendirmeler yaparak kazanın işçiden kaynaklı olup olmadığı konusunda araştırmalar da yapabiliyor.

Menfi Tespit Belirleme
Şanlıurfa icra avukatı içerisindeki alanlardan biri olan menfi tespit davaları icra hukuku avukatları tarafından görülüyor. Kişilerin borçlanma durumları ile ilgili olarak bilgiler veren ve kişileri savunan bu avukatlar haciz davaları, alacak ve verecek konuları gibi çeşitli davalara bakıyorlar. Ayrıca kira alacağı, ipotek ve rehin gibi davalarda bu avukatlar tarafından görülüyor.

Bu öğeyi yazdır

  Hediyelerin En Özeli
Gönderen: creeper - Dün, 03:16 PM - Forum: My Forum - Cevap Yok

Kolyenin sadece hediye ettiğiniz kişide olmasını ister misiniz? Sevgiliye, anneye edilen hediyelerin kişiye özel hediye olması önemlidir. Bunun için sunulan seçeneklere bakılarak, direkt olarak en özel şekilde hediyenin teslim edilmesi sağlanacaktır. Kolye tasarımları daha önce görmediğiniz, sadece özel olarak oluşturulanlardan meydana getirilir. Bu sayede kişiye özel kolye almanız için gerekli koşullar da sağlanmış olur. Dilerseniz sipariş verirken isimli olan, harfli olan ya da özel objelerden oluşan bir kolye alabilirsiniz. Değerlendirdiğiniz seçimleriniz, avantajlı şekilde kolye almanız sağlanacaktır. Özel olarak oluşturulan kişiye özel gümüş çeşitleri, bakıldığında son derece uygun olan tasarımlar ile yapılacaktır. Gümüş olan kolyelerin kullanım ömrü de son derece uzun olacağından, avantajlı şekilde sipariş vermiş olacaksınız. Değerlendirip, anında sipariş verebilirsiniz.

Hediyelikler
Hediye almanız oluşturulan özel paketler de olabilir. Bunun için kişiye özel hediye alabilirsiniz. Sunulan kişiye özel hediyeliklerin içinde hem farklı kolye ve bilekliklerin olması hem de dilediğiniz gibi bir paketin oluşturulması sağlanacaktır. Özel tasarımların olmasının yanı sıra, tamamen sizin istediğiniz gibi şekillenecek olan kolye ve diğer takılar ile harika bir hediye paketi oluşturmaya hazır olun. Sizin için sunulan özel hediye seçeneklerinin sunulması, son derece beğenilir. Sevgiliye ya da anneye alınacak olan, arkadaşlara alınacak olan hediye çeşitleri için sipariş verebilir, anında detaylı bilgi almanız sağlanabilir.

Bu öğeyi yazdır

  Şoförlü Vip Araç Kiralama
Gönderen: creeper - Dün, 02:03 PM - Forum: My Forum - Cevap Yok

Her türlü organizasyon için araç kiralama hizmeti dahilinde sorunsuz ve kaliteli hizmet almanız sağlanmaktadır.
Farklı sebeplerden dolayı vito kiralama işlemi yapmak isteyenler firma ile yapacakları görüşmeler ardından istedikleri tarihe göre hizmet alabilirler. Daha lüks ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlamak isteyenler vip vito kiralama hizmetlerinden yararlanabilirler. Düzenli olarak yapılacak olan kontroller sayesinde herhangi bir sorun yaşanmadan kullanım olanağı sağlanmaktadır. Alanında uzman ekip ile gerçekleştirilen şoförlü vito kiralama işlemleri sorunsuz hizmet alınmasını sağlamaktadır. Belirtmiş olduğunuz adrese ulaşacak olan araç kiralamış olduğunuz süre zarfında kullanımı olmaktadır. Toplantı, seminer, fuar organizasyonları ya da turizm organizasyonları gibi birbirinden farklı sebeplerden dolayı şoförlü minibüs kiralama hizmeti almak isteyenler için yeterli kapasiteyle çalışma yapılmaktadır. 

Vip Araç Kiralama Fiyatları 
Kaliteli ve güvenilir hizmet almak isteyenler için vip minibüs kiralama hizmeti verilmektedir. Yapılan kontrollerin ardından araç kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet vermekte olan firma şoförlü vip minibüs kiralama çalışmalarıyla daha fazla kişinin ulaşımına sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir. Yapılan görüşmelerin ardından belirtmiş olduğunuz ayrıntılara uygun şekilde şoförlü araç kiralama işlemi yapılmaktadır. Uygun fiyatlar ile hizmet almak isteyenler vip araç kiralama fiyatları konusunda firma ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirler. Sorunsuz hizmet almak isteyenler için şoförlü vip araç kiralama çalışmaları itinalı şekilde yapılmaktadır.

Bu öğeyi yazdır

  wholesale Moutain Bicycle Rims
Gönderen: ae2900251ou - Dün, 08:19 AM - Forum: My Forum - Cevap Yok

Name:27mm Width 25mm Depth Hookless MTB Rims 27.5ER Mountain Bike Rims
Logo painingCustomized is available
MaterialFull Carbon Fiber
Suit forMTB Bike
Wheels27.5ER 27mm Hookless Carbon Rims
Rim depth25mm
*Import duties, taxes and charges are not included in the item price or shipping charges. These charges are the buyer’s responsibility.
*Please check with your country’s customs office to determine what these additional costs will be prior to bidding/buying
As one of the leading manufacturers, we warmly welcome you to wholesale the 27mm width 25mm depth hookless mtb rims 27.5er mountain bike rims from us. We will offer you a discount as well as the customized service.wholesale Moutain Bicycle Rims
website:http://www.superteambicycle.com/carbon-rims/carbon-mtb-rims/

Bu öğeyi yazdır

  paclitaxel 30mg manufacturers
Gönderen: ae2900251ou - Dün, 08:17 AM - Forum: My Forum - Cevap Yok

Sundent Pharm Group (together with its subsidiaries, the Group”) is one of the largest comprehensive manufacturing, marketing, promotion and channel management service provider dedicated to pharmaceutical products. Since establishment in 2004, the Group has determined to apply global vision to local management, and has introduced a series of pharmaceutical products embedded with technologies that represent international advanced level to China, South America, Eastern European and south Asia countries. As of Dec 2015, the company had portfolio of pharmaceutical products, covering pain management, cardiovascular, respiratory, gastroenterology, immunology and other therapeutic areas. At the same time, the Group endeavors to uplift the market value of these brands.
With a global horizon and well-deserved creditability in international market development, the Group has established long-term and stable cooperation with a number of renowned Chinese pharmaceutical manufacturer leaders, independent product quality analysis and develop centers, Chinese SFDA etc., The network lays the foundation of the sustainable development of the company through the comprehensive and effective products introduction and cooperation.
Looking into the future, the Group is committed to build itself into a cutting-edge pharmaceutical manufacturing and marketing group company that grasps the sales channel and product pricing advantage in mainland China. We believe that, with rapid development of China's pharmaceutical industry, through an open-minded attitude, perspective new product introduction capability, accurate product marketing strategy, comprehensive marketing network and effective management system, Sundent Pharmaceutical Group is able to achieve our development target.paclitaxel 30mg manufacturers
website:http://www.sundentpharm.com/

Bu öğeyi yazdır

  Mindray Din style ECG trunk cable Free Sample
Gönderen: ae2900251ou - Dün, 08:15 AM - Forum: My Forum - Cevap Yok

Medke, founded in Shenzhen of China since 2008, is near to Shenzhen Bao’an international airport. we are professional manufacturer of patient monitor accessories, which has complete systems of Production, R&D and Sales with 8 years development, More than 100 skilled and experienced employees are innovative and fulfill our responsibility to supply better products and services.
Medke main products include nebulizer and patient monitor accessories, those products with TUV ISO 13485 2003 quality management and FDA CE CFDA certificates, such as Spo2 sensors and cables, ECG/EKG cables, NIBP cuff and hoses ,IBP adapter cables, Temperature probe.
With philosophy of supplying better products with great performance, Medke helps our distributors to succeed in more than 100 countries and regions around the world. With Value of innovation, responsibility, Medke have done better on ODM/OEM services.
Welcome to your enquiry and visit !Mindray Din style ECG trunk cable Free Sample
website:http://www.spo2sensors.com/

Bu öğeyi yazdır

  Thermal Insulation Products suppliers China
Gönderen: ae2900251ou - Dün, 08:12 AM - Forum: My Forum - Cevap Yok

Fiberglass sleeving
■Diameter: 10mm – 75mm
■Temp: 350℃ - 550℃
Fiberglass sleevingThermal Insulation Products suppliers China
website:http://www.shieldsealingss.com/thermal-insulation-products/

Bu öğeyi yazdır

  Garden Ornaments
Gönderen: ae2900251ou - Dün, 08:10 AM - Forum: My Forum - Cevap Yok

As one of the leading manufacturers of various sculptures in China, Piedra World Limited brings you high quality modern garden design miraculous hot circle stainless steel sculptures. Should you are interested in it, please be free to buy. We can also offer you customized service and fast delivery.
Modern Garden Design Miraculous Hot Circle Stainless Steel Sculptures

Brief Introduce:
Wow, the Circle Stainless Steel Sculpture has a great vision with high Mirrored polishing. It needs our great workers to make it hardly and properly. You can choose it as park decoration or art collection .If you are looking for something as ornaments, why not choose it as your first consideration? Go ahead and own it now!!!

Product Detail
Item No.      : SM-30
Material      : Stainless Steel
Product Origin: Xiamen, Fujian, China
Size         : Customized   
MOQ        : 1
Produced Way: Carving and Polished
We can customize the sculpture in any size and shape you need.

Terms of Payment
1. The payment methods:  T/T, Western Union
2. The payment: 30%-50% as deposit or advance payment

Packages and Delivery:
We are firmly wooden crate outside and plastic foam inside.
Delivery Details: By sea  
Production Time: Produced at once after deposit paid.

The Strengths as below:
1. The statue is made of stainless steel with about 2.2 mm thickness and
we can make it with any size.
2. The surface of it is polished, we can make is as what kind of colors as you love.
3. We can produce the products based on the pictures or the designs that
you show to us.
4. After you placed an order, we will trace and send the processing photos of sculpture for your reference. So you can know the progress of the product and know more details about the sculpture.
5. Once the sculpture is finished and confirmed by you, we will arrange the sea shipment and update the shipment details to you during the transport time. Pls rest assured that our products can be shipped to everywhere with the strong packages. If you have any further requirement, we will try our best to satisfy you.
6. We are not only the factory, but also have our own trade company. So we are more professional and safe on quality control to avoid the defect or the broken line.

Contact us
Contact us if you want to know further details of our products. It is our honor if we have a chance to serve you. If you have any questions or want to know more details, will be pleasure to provide for you. Looking forward to your inquiry!!!
     · Call us at +86 13950080662
    · Send an email to SALES1@brandsculptures.com
    · Send an email by following form
· Skype 1: cathy4171
· WhatsApp 1: : 18259126604
· Wechat:gxy512mm
· Facebook 1 : 18259126604

FAQ:
1. About MOQ:
Q: What is your minimum order quantity?
A: 1 pcs /Project, 100 pcs /50-2000px height small sculptures

2. About the lead time:
Q: What is the lead time for the product?
A: It will based on the what kind of materials and orders. Then will estimate the delivered date roughly.


Garden Ornaments
website:http://www.sculpturemanufacturer.com/sculptures/

Bu öğeyi yazdır

  welded square steel pipe suppliers
Gönderen: ae2900251ou - Dün, 08:07 AM - Forum: My Forum - Cevap Yok

RUICHENG IMPORT & EXPORT INDUSTRIAL LTD.---- YOUR COMPLETE STEEL PRODUCTS SUPPLY SOURCE
Ruicheng Import & Export Industrial Ltd. is a steel package service supplier for project and also steel products wholesale supplier which was built in 2005. With years of experience in the pipes and fittings industry, we have built good and close relationship with most of the major steel mills in China. We are becoming one of the most professional steel package service supplier in China as we are core agents and representatives of substantial number of steel manufacturing companies in China for export and local uses. Based on our combined resources as well as our expert services, we are posed to make your order fast and economic. Nowadays, we are mainly dealing with alloy/stainless/carbon steel pipes, tubes, fittings and flanges, both seamless and welded types.
PACKAGE SERVICES SUPPLIER FOR PROJECT:
Many times, an overseas contractor will have a job and want all the materials to arrive at the same time. We'll supply everything in an order - from one to a thousand items. We supply pipes, tubes, fittings, flanges and other related items in order to facilitate our customer's needs and to save their costs. We are specialists in the requirements of many industries including: refinery, petrochemical, power generation, ship-building, construction, machine tool, transmission and etc.
1). Wide knowledge and close relationship with main manufacturers and stockists.
2). Professional operation experiences.
3). Serious working attitude.
WHOLESALE SUPPLIER:
As a wholesale supplier, we have to supply good materials with very competitive prices. This asks us to know more mills. Not only good knowledge with well-known mills, but also those middle and small sizes with good quality mills. Sometimes, those mills don't have exportation departments, but we can source you the best price with good quality and delivery to compete in the market.  
SPECIALTY PIPES:
We are specializing those hard-to-find products:
1). Stock Pipe: We have huge stock resources to supply those immediate delivery requirements, including carbon, alloy and stainless SMLS steel pipes with range from 1/2" O.D. to 24" O.D.
2). Large Diameter. pipes (SMLS): Up to 36" O.D.
3). Heavy Wall-thickness pipes: Up to 250mm thickness.
4). Super small thickness pipes compared to O.D. welded square steel pipe suppliers
website:http://www.ruichengsteelpipe.com/
website2:http://www.rcsteeltube.com/

Bu öğeyi yazdır